Воскресенье, 19.05.2024, 06:22Главная

Меню сайта

Категории раздела

Поиск

Статистика

Каталог статей
Главная » Статьи » Мои статьи

Вітроенергетичні установки малої потужності для безперебійного живлення автономних енергоспоживачів
Вітер та сонце – ось наше майбутнє!!!

Уявіть собі ситуацію: по телебаченню йде цікава передача або Ви очікуєте гостей на вечерю і раптом зникла електроенергія (відомо, що це не є несподіванкою в сьогоднішніх умовах, особливо в сільських та приміських районах). Що робити?
Другий варіант. Ви бажаєте спокою та тиші, і тому збудували чи придбали своє житло вдалині від інших будівель. "Тягнути" до свого помешкання лінію електропередач з усіма атрибутами, як то стовпи, дроти, трансформатори - це не кожному по кишені. Знову постає питання - що робити?.
Третій варіант. Сучасна технологія виробництва тваринної продукції передбачає організацію відгінно-пасовищного утримання тварин в літній період. Випас тварин проводиться на культурних пасовищах, які обладнані електроогорожею. Де взяти енергію для живлення цієї огорожі та створення належних побутових умов обслуговуючому персоналу?
Приводити таких прикладів можна багато, але відповідь на них одна -обладнайте об'єкт споживання енергії автономним джерелом енергії, бажано, безперебійним.
Серед існуючих автономних джерел енергії вітроенергетичні системи мають деякі незаперечні переваги по відношенню до інших: це в першу чергу екологічна чистота і низький рівень експлуатаційних витрат. Виключається необхідність у забезпеченні установок паливом, його збереженні, транспортуванні, а вітер є майже повсюди.
Що ж являють собою вітроенергетичні установки (ВЕУ) малої потужності для безперебійного живлення автономних енергоспоживачів?
Ця установка (ВЕУ-08) призначена для безперебійного забезпечення електроенергією автономних споживачів потужністю до 1,5 кВт. До її складу входить:
- Трьохлопатевий ротор діаметром 3,1 м з системою регулювання обертів, в залежності від швидкості вітру;
- Електрогенератор на постійних магнітах потужністю 800 Вт з вихідною напругою 28 В;
- Блок управління і перетворення номінальною потужністю 1,5 кВт (максимальна при перевантаженні до 3 сек. - 3,0 кВт) який виконує наступні функції:
• накопичення енергії, що виробила ВЕУ, у акумуляторній батареї (АБ);
• контроль за станом АБ і дотримання режимів роботи, що забезпечують продовження термінів експлуатації АБ при зберіганні їх споживчих властивостей;
• перетворення накопиченої в АБ енергії з 24 В постійного струму в 220 В 50 Гц змінного струму;
• цифрова індикація поточних параметрів;
• автоматична комутація навантажень на мережу або на ВЕУ в залежності від режимів роботи, наявності вітру і наявності електроенергії в мережі;
• підзарядка АБ від мережі при відсутності вітру;

- Кислотна АБ напругою 12 * 2 = 24 В з ємністю (рекомендованою) 190 А*годин;
- Опора (вежа) у вигляді ферми висотою від 11 м до 17 м.
ПВТП «АГРОНОВОБУД» виконує роботи по встановленню системи "під ключ" з наступним гарантійним обслуговуванням на протязі одного року та післягарантійним обслуговуванням за договором.
Крім того, в деяких мережах, особливо в сільських, напругою 6-10 кВ, якість електроенергії дуже низька. Тому, за окрему плату може бути встановлений стабілізатор напруги потужністю від 0,4 до 18 кВт, який забезпечує:
- синусоідальну форму вихідної напруги;
- роботу у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимальної номінальної;
- стабілізацію вихідної напруги на рівні 220 В + 7,5-10% при коливанні напруги в мережі від 150 до 250 В.
Хотілося б ще зауважити, що широкомасштабне застосування вітроенергетичних систем малої потужності має ще й соціальний ефект. Він виявляється в створенні нових робочих місць і, як наслідок, збільшення надходжень у вигляді податків коштів до бюджету. При цьому автоматично знижуються витрати бюджетних коштів на допомогу безробітним.
Наприклад, в середині 90-х років, ті, хто купував вітроустановку у Данії, отримував від держави дотацію у розмірі 20% її ціни. І це не хобі держави: тільки надходження у вигляді податків і економія на допомозі безробітним приблизно у 2-3 рази перевищують витрати на впровадження вітроустановок.
До речі, в тій же Данії згідно з чинним законодавством, за електроенергію, що виробляє приватна ВЕУ і надає її в мережу, виплачується власнику 85% ціни електроенергії, яку повинен платити середній тарифний клієнт. Проект аналогічного закону вже розроблений в Україні. Так що не гайте часу. Вирішуйте.
Докладну інформацію про вітрогенератори та сонячні модулі ви можете дізнатись у спеціалістів ПВТП «АГРОНОВОБУД» за тел. 098 2054000 або 067 2577436.
Категория: Мои статьи | Добавил: Яниш (20.09.2010)
Просмотров: 2068 | Комментарии: 4 | Теги: вітрогенератор, сонячний модуль | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Агроновобуд © 2024 | Бесплатный хостинг uCoz